Projects

Next to: Switzerland

Připravuje se

Jeden z projektů JF Production, v rámci kterého bychom Vás rádi zavedli na zajímavá místa v našem bezprostředním okolí – tentokrát do Českosaského Švýcarska. Tisíce skalních útvarů ohlodaných zubem času a přírodními vlivy do masivu Labských pískovců. V nich každý může najít nějakou věc nebo osobu ze svého okolí, kterou mu připomene ten či onen skalní útvar a všudypřítomná hra světel a stínů měnící se v průběhu dne s každou minutou. Nejen to, ale i mnoho dalších krás z této krajiny tisíce tváří – Českosaského Švýcarska, s námi budete moci v rámci projektu krátce navštívit.

Medley

Dokončeno

Jedinečná akce v podobě bleskového natáčení propagačního videoklipu hudebního klubu Slowone. Šibeniční termíny, blesková příprava, skvělá nálada a všudypřítomná strhující atmosféra 60. let. To a mnohem více byl projekt Medley.

The Cavecards

Postprodukce

Projekt Krasohlednice vytváří ve spolupráci se Správou jeskyní ČR jedinečný pohled do krasových lokalit České republiky. Více než desítka krátkých dokumentárních videoklipů přibližuje veřejnosti všech 14 zpřístupněných jeskyní České republiky v podobě, v jaké dosud nebyly prezentovány. Úchvatné záběry podzemí nejen ve standardní, ale i ve 3D verzi dokresluje jedinečná hudba vytvořená pro zachycení unikátního charakteru každé jeskyně. Kompletní cyklus krasohlednic pak doplňuje souhrnný dokumentárním film zachycující celkovou rozmanitost českého podzemního světa.

Hudební videoklipy JF Production

Připravuje se

Průběžně pro Vás připravujeme široké spektrum hudebních videoklipů z vlastní produkce. Nezapomenutelnou hudební kompozici V. Svatoše dokresluje jedinečná filmová složka natočená podle osobitého scénáře, ztotožňujícího se s autorovými vnitřními pocity při psaní jednotlivých skladeb.

Hudební videoklipy Fried Ace

Dokončeno

Strhující hudba, davy lidí a luxusní akce. To je kapela Fried Ace. Nenechte si ujít jejich zbrusu nové videoklipy, které pro Vás přinášíme právě teď. Zprostředkujeme Vám jak hrané videoklipy se samotnými hudebníky, tak i přímé spojení na bujarou, spontánní zábavu, která tuto kapelu doprovází na každém kroku.