Projekty

Za humny je: Švýcarsko

Připravuje se

Jeden z projektů JF Production, v rámci kterého bychom Vás rádi zavedli na zajímavá místa v našem bezprostředním okolí – tentokrát do Českosaského Švýcarska. Tisíce skalních útvarů ohlodaných zubem času a přírodními vlivy do masivu Labských pískovců. V nich každý může najít nějakou věc nebo osobu ze svého okolí, kterou mu připomene ten či onen skalní útvar a všudypřítomná hra světel a stínů měnící se v průběhu dne s každou minutou. Nejen to, ale i mnoho dalších krás z této krajiny tisíce tváří – Českosaského Švýcarska, s námi budete moci v rámci projektu krátce navštívit.

Medley

Dokončeno

Jedinečná akce v podobě bleskového natáčení propagačního videoklipu hudebního klubu Slowone. Šibeniční termíny, blesková příprava, skvělá nálada a všudypřítomná strhující atmosféra 60. let. To a mnohem více byl projekt Medley.

Krasohlednice

Postprodukce

Vypravte se s námi poznávat rozličné krásy našeho tajemného podzemního světa. Mnohým netušené obzory se dost možná rozprostírají právě pod Vašimi nohami, aniž byste o tom věděli. Cyklus krátkých videopohlednic z krasových lokalit v České republice (Krasohlednic) vás zavede na mnoho často neprávem opomíjených míst, která jistě stojí za povšimnutí.

Hudební videoklipy JF Production

Připravuje se

Průběžně pro Vás připravujeme široké spektrum hudebních videoklipů z vlastní produkce. Nezapomenutelnou hudební kompozici V. Svatoše dokresluje jedinečná filmová složka natočená podle osobitého scénáře, ztotožňujícího se s autorovými vnitřními pocity při psaní jednotlivých skladeb.

Hudební videoklipy Fried Ace

Dokončeno

Strhující hudba, davy lidí a luxusní akce. To je kapela Fried Ace. Nenechte si ujít jejich zbrusu nové videoklipy, které pro Vás přinášíme právě teď. Zprostředkujeme Vám jak hrané videoklipy se samotnými hudebníky, tak i přímé spojení na bujarou, spontánní zábavu, která tuto kapelu doprovází na každém kroku.