Hudební videoklipy Fried Ace

Dokončeno
Zadavatel: Fried Ace
Žánry: Audioprodukce, Filmová produkce, Propagační video, Single, Videoklip, Záznam z koncertu
Datum: 26.11.2014 - dosud

Popis projektu

V tomto projektu sdružujeme veškerou tvorbu hudebních videoklipů, které jsou vytvářeny ve spolupráci se spřátelenými kapelami naší hudební produkce, především se sesterskou kapelou Fried Ace. Jelikož se jedná o kapely, ve kterých účinkují členové naší hudební produkce, dokážeme Vám zprostředkovat prvotřídní zážitek z první řady. Některé ze skladeb jsou zároveň i dílem členů naší hudební produkce, takže se snažíme o co nejvěrnější reprodukci jejich hudebního ztvárnění tak, jak si sami představovali. Můžete shlédnout rozsáhlý seznam hudebních stylů a repertoáru v různých typech videoklipů, od záznamu živých koncertů po předem připravené klipy natočené za přísného dodržování scénáře propracovaného do sebemenšího detailu. V současné době máme v rámci tohoto projektu natočeny, nebo připravujeme tyto skladby:

  • Jack’s daughter (Fried Ace, 2014) – Dokončeno
  • Letters for mademoiselle perfect Ann (V. Svatoš, Fried Ace, 2015) – Příprava scénáře

Na výrobě hudebních klipů stále pracujeme a proto jejich výčet rozhodně není konečný. Stále pro Vás aktualizujeme stav natáčení jednotlivých skladeb. A pro opravdové fajnšmekry rozhodně u vybraných projektů nechybí ani detailní informace a zajímavosti nejen ze zákulisí natáčení.

Jack’s daughter

Je tu kapela Fried Ace a jejich zbrusu nový videoklip Jack’s Daughter. Tentokrát jsme se zúčastnili naživo v klubu Melodka. Luxusní akce a nezapomenutelná atmosféra, ostatně jako vždy. Posuďte sami.


Letters for mademoiselle perfect Ann

Připravujeme detailní scénář pro nedávno vydaný poslední single skupiny Fried Ace. Počkejte si na výsledek, určitě to bude stát za to.