Akce

Musicians

Skončena
Místo: Karlovy Vary
Datum a čas: 03.08.2018 08:00
Odkaz na událost

Plánujete, co dělat v létě? Tak plánujte s námi! Ať už jste hudebníci toužící po lekcích pod vedením věhlasných mezinárodních umělců, nebo jen posluchači kvalitní hudby, kteří by se chtěli odreagovat návštěvou multi-žánrového hudebního festivalu, neváhejte a přidejte se k početné skupině fanoušků Musicians! Jako spolupořadatelé tohoto velkého setkání příznivců hudby, které se nebude konat nikde jinde než ve světoznámém městě festivalů – Karlových Varech – Vám můžeme říct jen toto: Nebudete určitě litovat a opojení hudbou neunikne nikdo z Vás!

Těšíme se na Vaši návštěvu

CEITEC PhD Retreat

Skončena
Místo: Státní zámek Valtice, Zámek 1, Valtice
Datum a čas: 23.04.2015 09:00
Odkaz na událost

Pokud jste mladí studenti či vědci a chystáte se zúčastnit historicky první CEITEC PhD Retreat, konference pořádané Středoevropským Technologickým Institutem (STI) v nádherném prostředí Lednicko-Valtického areálu, vězte, že nás určitě potkáte. Bude spousta příležitostí se poznat a pobavit se nejen o vědeckých tématech.

Natáčení v klubu Slowone

Skončena
Místo: Hudební klub Slowone, Lidická 702/23, Brno
Datum a čas: 29.01.2015 20:00

Přijďte se podívat na veřejné natáčení krátkého propagačního spotu na Rock & Rollové tančírny v klubu Slowone. Vybraní účastníci, především ti ve stylovém oblečení, se budou moci zúčastnit natáčení i jako komparzisté s drobným občerstvením zdarma. Tak neváhejte, míst je málo a na každého se nedostane. V každém případě, ať už budete účinkovat či nikoliv, počítejte s bujarou zábava a ke konci, jako naše poděkování, zahrajeme k tanci jen pro Vás.

Natáčení s FriedAce

Skončena
Místo: Hudební klub Melodka, Kounicova 20/22, Brno
Datum a čas: 27.11.2014 20:00

Zastavte se za námi na natáčení hudebního videoklipu Jack’s Daughter skupiny FriedAce v klubu Melodka v centru Brna. Natáčet se bude naživo v rámci zcela jistě živelného koncertu, takže se nebojte dorazit. Nudit se určitě nebudete.