Medley

Dokončeno
Zadavatel: Hudební klub Slowone
Žánry: Filmová produkce, Propagační video, Videoklip
Datum: 19.01.2015 - 05.02.2015

Popis projektu

Logo hudebního klubu SlowonePodívejte se, jak to vypadá v brněnském klubu Slowone, když se chystají Rock & Rollové tančírny! V rámci tohoto projektu jsme pro Vás natočili upoutávku na večery plné zábavy, hudby a pohybu v rytmu 60. let. Pro ty, kdo si myslí že si jen přijdou poslechnout krásnou hudbu máme bohužel špatnou zprávu. Přestože pouhé poslouchání není zakázáno vězte, že se brzy necháte strhnout atmosférou, své tělo rozhýbete s ostatními a dost možná objevíte i dříve netušené taneční figury či své skryté pohybové možnosti. Pokud Vám však komplikovaná zlomenina všech končetin přesto tanci zabrání, můžete se bez obav zapojit do všudypřítomné společenské komunikace.

Bar v klubu SlowoneI když se svým rozsahem tento projekt neřadí k největším, rozhodně nepatří mezi ty klidnější. Příprava i natáčení probíhalo ve zběsilém tempu, kdy vzájemné prolínání bezesných nocí nad rozepsaným scénářem, technickou přípravou a nahráváním finální hudební kompozice vyvrcholilo živým natáčením v klubu Slowone během jednoho z brzkých únorových večerů. Ani toto zakončení oněch čtrnácti přípravných dnů a nocí však nebylo klidné a rozhodně ne bez komplikací v podobě zrovna propuknuvší chřipkové epidemie, která zasáhla nejednu klíčovou osobu.

Tanečníci Rock & Rollu v klubu SlowonePřes všechny překážky odvedli všichni protagonisté profesionální práci a mnohdy i s nemalými zdravotními potížemi ze sebe vydali maximum a nenechali tým na holičkách. To dokázalo ocenit především publikum svým neskrývaným hlasitým potleskem, kterým to dávalo okázale najevo a nejeden návštěvník nešetřil i pochvalnými slovy. Důležité bylo, že se všichni bavili a stálo to za to!

Hudebníci v klubu SlowonePo natočení všech materiálů, jak už to tak bývá, přišlo na řadu několik probděných nocí u postprodukce, nicméně se vše podařilo a upoutávka mohla být vypuštěna dříve, než první tančírny vypukly. Což ostatně bylo i naším prvořadým cílem. A jak to vše dopadlo se samozřejmě můžete přesvědčit sami při shlédnutí výsledku naší práce – konečné verze upoutávky na Rock&Rollové tančírny v klubu Slowone pořádané přímo v centru Brna.

Potlesk publika v klubu Slowone
Hlasité ovace jako poděkování za vystoupení v klubu Slowone

Reference

Hudební klub Slowone

Hudební klub Slowone

Spolupráce s JF Production pro mne byla naprosto ukázková. I přes řadu překážek, které se v průběhu příprav objevily, proběhlo vše hladce a bezproblémově. Velice krátký čas na realizaci akce tohoto rozsahu byl zorganizován jak nejlépe to šlo a klip byl natočen, sestříhán a předán tak, jak bylo třeba. S profesionálním přístupem, ochotou a především s konečným výsledkem jsem byl nadmíru spokojeni a už teď se těším na další budoucí spolupráci s JF Production.

Martin Kolařík, dramaturg