Kdo jsme

Logo JF ProductionJako JF Production jsme teprve nedávno vzniklou společností (2014) v oblasti audiovizuální tvorby a s tím souvisejících komplexních služeb. Společnost vznikla spojením samostatné filmové a hudební produkce. Přestože jsme novou, malou společností, máme nemalé cíle a předchozí dlouholetou zkušenost v oblasti hudební a filmové tvorby. Zabýváme se především samostatnou i zakázkovou tvorbou 2D a 3D videa a hudební kompozicí. Naším hlavním polem působnosti jsou filmové dokumenty, krátké filmy, hudební videoklipy a speciální fotografie.

V oblasti dokumentární tvorby se zaměřujeme na dokumenty o živé a neživé přírodě, vědecko-popularizační videa, dokumenty o historii a záznamy z různých událostí. V oblasti hudební tvorby se věnujeme tvorbě samostatné filmové hudby, videoklipů, reklamních znělek a dalším odvětvím. Do námi provozované speciální fotografie pak lze zařadit astrofotografii, časosběrná videa a makrofotografii. To vše opět jak ve 2D tak i 3D provedení.

V rámci zakázkové tvorby pak nabízíme komplexní služby (psaní scénářů, textů, a hudby, natáčení videa, střih, režii a postprodukci) pro tvorbu audiovizuálních děl všeho druhu včetně samostatného provádění dílčích operací. Vše záleží vždy na vzájemné domluvě, neváhejte nám proto své konkrétní požadavky sdělit, nejlépe kontaktním formulářem, nebo e-mailem. Rádi Vám nabídneme nejvhodnější řešení k oboustranné spokojenosti.

Team JF Production
Team JF Production