Hudební videoklipy JF Production

Připravuje se
Zadavatelé: JF Production, Vojtěch Svatoš
Žánry: Audioprodukce, Filmová produkce, Single, Videoklip
Datum: 26.05.2014 - dosud

Popis projektu

V tomto projektu sdružujeme veškerou tvorbu hudebních videoklipů, které jsou zcela zaštítěny pod hlavičkou naší společnosti JF Production. Protože hudební i obrazovou složku tvoříme v úzké spolupráci hudební a filmové produkce, jsou vytvářené autorské videoklipy promyšleny do nejmenšího detailu tak, aby byl vždy plně respektován původní záměr autora hudby a jeho pocity, které vedly k finální kompozici celé skladby, se hladce spojily s pořízeným obrazovým materiálem. Díky tomu jsme schopni zprostředkovat Vám, posluchačům, komplexní zážitek z hotového audiovizuálního díla, který, jak doufáme, předčí Vaše očekávání. V současné době máme v rámci tohoto interního projektu natočeny, nebo připravujeme tyto skladby:

  • Live for Every Day (V. Svatoš, 2014) – Probíhá natáčení
  • Where Is The Road (V. Svatoš, 2014) – Probíhá natáčení
  • Lullaby (V. Svatoš, 2014) – Příprava scénáře

Na výrobě hudebních klipů stále pracujeme a proto jejich výčet rozhodně není konečný. Stále pro Vás aktualizujeme stav natáčení jednotlivých skladeb a v rámci hudební produkce JF Production (V. Svatoš) pracujeme průběžně na skladbách nových. A pro opravdové fajnšmekry rozhodně u vybraných projektů nechybí ani detailní informace a zajímavosti nejen ze zákulisí natáčení.

Live for Every Day

Oslava každého dne takového jaký je. To je klip ke skladbě Live for Every Day, který Vám již brzy přineseme.


Where Is The Road

Nejeden z Vás určitě v pozná dobře známé prostředí Brna, do kterého (ale nejen do něj) je klip situován.


Lullaby

Klidná hudba doprovázená příjemnou filmovou podívanou. Nechte se uspat touto ukolébavkou a opusťte alespoň na chvíli každodenní stres Vašeho života.